Dlaczego warto uczestniczyć w XVII SPOTKANIU UŻYTKOWNIKÓW? Jak przekonać Szefa ?

Jeżeli potrzebujesz pomocy w przekonaniu Szefa, dlaczego warto uczestniczyć w XVI SPOTKANIU UŻYTKOWNIKÓW  to wykorzystaj następujące argumenty.

SPOTKANIU UŻYTKOWNIKÓW to przede wszystkim miejsce i czas dzielenia się  informacjami, zdobywanie wiedzy oraz nawiązanie nowych kontakt z pracownikami innych placówek medycznych.

Przedstaw Zaproszenie na Spotkaniew którym MM Poland opisuje zagadnienia omawiane na spotkaniu.

Przedstaw listę uczestników poprzednich spotkań (lub zdjęcia w galerii). 

Pokaż przełożonemu listę szpitali, których przedstawiciele regularnie uczestniczą w Spotkaniach.

Opowiedz o Spotkaniach Użytkowników, przedstaw materiały szkoleniowe z lat ubiegłych i zagadnienia zaplanowane do omówienia w tym roku.

Użyj innych argumentów:

    • Spotkanie Użytkowników to jedyne w kraju szkolenie dla pracowników działów aparatury medycznej, organizowane regularnie od 2007 roku; 
    • Spotkanie Użytkowników to miejsce, w którym pojawiają się nowe pomysły zmieniające organizację pracy, doskonalące codzienne działania (warto robić notatki i dzielić się nimi w swoim szpitalu). 
    • Podczas Spotkania Użytkowników można konsultować z uczestnikami problemy przed którymi stoi szpital. Rozmowy i dyskusje na zajęciach, w trakcie przerw w sesjach są idealną okazją do rozwijania własnych projektów, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze ale także budować motywację pracownika. 
    • Spotkanie Użytkowników to doskonała okazja do nawiązania i podtrzymania cennych kontaktów, możliwość rozmowy o najlepszych praktykach w obszarze zarządzania aparaturą medyczną. To idealne miejsce do poszerzenia kompetencji pracowników.